II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia
  • 2018/19

Osiągnięcia DSD 2018/19

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie grup DSD brali udział i osiągali znaczące sukcesy w różnorodnych konkursach i sprawdzianach.

Były to:

  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Laureaci:

Magdalena Alifier, Emilia Błaszczak, Jerzy Muszyński, Dominika Kuźbiel, Mateusz Wierciszewski    

Finaliści:

Julia Wiktoria Chwatko

  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych

Laureaci:

Stanisław Antoni Pańkowski, Michał Jerzy Lipski, Łukasz Wasilczyk, Małgorzata Alifier, Natalia Biała, Wiktoria Grzech, Kaja Krawczyk, Oliwia Masalska, Urszula Popko, Gabriela Tokajuk

  • Olimpiada Języka Niemieckiego

Finaliści:

Michał Gerasimiuk, Natalia Popko, Agnieszka Szpakowska

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund”

Laureaci:

Jan Kamiński, Jacek Pietruszkiewicz, Maja Bogucka, Agnieszka Szpakowska, Mateusz Wierciszewski

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Sprachdoktor”

Laureaci:

Jerzy Muszyński, Zofia Geresz, Urszula Popko

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,An der KUL Deutsch ist cool”, organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski

Laureat:

Agnieszka Szpakowska

  • Egzamin Deutsches Sprachdiplom C1

Julia Bogusz, Julia Brzostek, Julia Buraczewska, Julia Chren, Michał Ciborowski, Aleksandra Daniluk, Martyna Dubowska, Szymon Gaiński, Paulina Gawryluk, Michał Gerasimiuk, Izabela Gryc, Julia Guzowska, Oliwia Hankowska, Karolina Hryszko, Kamil Jakoniuk, Weronika Jaroma, Julia Jaszczołt, Karol Jóźwik, Aleksandra Kamianowska, Daria Kondraciuk, Elżbieta Konopka, Magdalena Krętowska, Sabina Kucharska, Julia Kulik, Monika Kulikowska, Szymon Leszczyński, Gabriela Malewicka, Kamila Maliszewska, Karolina Marciniak, Julia Masalsk, Milena Micun, Weronika Muśko, Jakub Niezabitowski, Katarzyna Paczkowska, Hubert Sitnik, Katarzyna Stepaniuk, Konrad Szaciło, Kinga Turkowska, Aleksandra Urbańska, Piotr Wasiluk, Marta Wensław, Anna Węglarz, Julia Wojnowska, Kacper Wołosik, Piotr Wyszyński, Jakub Zacharczuk, Weronika Zalewska, Maria Żołądkowska

  • Wojewódzki Konkurs ,,Schwarz-Rot-Gold” pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty                                        

Laureaci Szkoły Podstawowej:

Urszula Popko, Stanisław Pańkowski, Michał Jerzy Lipski

Laureaci Gimnazjum:

Kornel Talkowski, Mateusz Wierciszewski, Emilia Błaszczak, Jerzy Muszyński

 

  • Sprawdzian Kompetencji Językowych B1 (dla uczniów klas III gimnazjum)
  • Sprawdzian Kompetencji Językowych A2 (dla uczniów klas 8 szkół podstawowych)

Kontakt

85 65 11 416