school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2017/2018

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2017/2018

Michał Gerasimiuk - laureat
Olimpiady Języka Angielskiego


Daria Kondraciuk - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Magdalena Krętowska – laureatka
Olimpiady Języka Angielskiego


 

Adrian Matwiejuk - finalista
Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie


Julia Kędyś - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


 

Tomasz Smolarczyk – finalista
Olimpiady Fizycznej


Piotr Jakubowicz - laureat
Olimpiady Wiedzy Historycznej


 

Jan Stachurski - finalista 
Olimpiady Wiedzy o III RP,
finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


 

Jacek Jakimiuk -laureat
Olimpiady Matematycznej i Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 Zuzanna Biesiada - laureatka
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


Dominik Myśliwiec - finalista
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


 

Natalia Roleder - finalistka
Olimpiady Filozoficznej


 

Damian Werpachowski – laureat
Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki,
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Karol Jóźwik - laureat
Olimpiady Wiedzy o Prawie i Olimpiady Wiedzy o III RP,
finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
i Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym


Paulina Wnorowska - laureatka
Olimpiady Wiedzy o Prawie


 Mariusz Karpowicz - laureat
Filip Cesnowski, Julia Żuławska, Paulina Tomkiel - finaliści
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki


Adam Kwiatkowski - laureat
Olimpiady Wiedzy o III RP


Przemysław Urban, Jakub Kłosek, Rafał Wierciński, Artur Malesza - laureaci
Natalia Młodzianowska – finalistka
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Jacek Jakimiuk, Damian Werpachowski, Artur Malesza - laureaci
Krzysztof Składanek – finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki


Damian Werpachowski, Jacek Jakimiuk – laureaci
Artur Malesza - finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Paweł Pietrowcew – finalista
Olimpiady Historycznej


 

Maciej Zielepucha - finalista
Olimpiady Historycznej


Diana Nazaruk - finalistka
  Olimpiady Języka Rosyjskiego


 Maja Cieślak - finalistka
Olimpiady Artystycznej


 Rafał Wierciński - laureat
Olimpiady  Geograficznej


 Maria Wróblewska - finalistka
Olimpiady Teologii Katolickiej


Artur Malesza - laureat
Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej
i Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki,
finalista Olimpiady Matematycznej
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Aleksandra Saulewicz - finalistka
Olimpiady „ Losy żołnierza i oręża polskiego
w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.


 Marcin Kozłowski - finalista
Olimpiady Geograficznej


 Aleksandra Kamianowska, Paulina Gawryluk, Natalia Jaroszuk i Kamil Malinowski - laureaci
Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Katarzyna Zolnik, Kinga Łapińska Aleksandra Jarocka, Karolina Korowaj i Karolina Stasiak - finalistki
Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Kacper Wołosik - laureat
Jugend debattiert international


 Aleksandra Hościłowicz - finalistka
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416