school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2018/2019

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2018/2019

Michał Gerasimiuk – laureat
Olimpiady Języka Angielskiego,
– finalista Olimpiady Języka Niemieckiego i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Chemii


 

Natalia Popko – finalistka

Olimpiady Języka Niemieckiego


 

Magdalena Krętowska – finalistka

Olimpiady Języka Angielskiego


 

Adrian Matwiejuk – laureat

Olimpiady Statystycznej


  

Łukasz Marcin Więcław, Dominika Szczepańska – laureaci

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Aleksandra Kamianowska – laureatka

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Jakub Koziołkiewicz – laureat

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Patrycja Jaroć, Natalia Jaroszuk, Julia Chren – laureatki

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Karolina Korowaj, Aleksandra Jarocka, Małgorzata Szeląg, Jakub Dąbrowski – finaliści

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Julia Rutkowska – finalistka

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Radosław Gryko – finalista

Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Agnieszka Szpakowska – laureatka
Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej
– finalistka Olimpiady Języka Niemieckiego


 

Adam Kwiatkowski – laureat

Olimpiady Wiedzy o Prawie


 

Karolina Kałęka – laureatka

Olimpiady Wiedzy o Prawie


 

Kamila Podgajecka – laureatka

Olimpiady Wiedzy o Prawie


 

Julia Żuławska – laureatka, Zuzanna Popławska – finalistka

Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki


   

Jakub Redo, Klaudia Sawicka – laureaci, Hubert Ostrowski – finalista

Olimpiady Wiedzy o III RP


 

Hubert Witkowski – laureat
Olimpiady Wiedzy o III RP, Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
i Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie


 

Martyna Rutkowska – finalistka

Olimpiady Znajomości Afryki


 

Jakub Zadykowicz – finalista

Olimpiady Wiedzy Historycznej


 

Jakub Zacharczuk – finalista

Olimpiady Informatycznej


 

Michał Leszczyński – laureat

Olimpiady Informatycznej


 

Grzegorz Kiersnowski – laureat

Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej


 

Rafał Tworkowski – finalista

Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej


 

Weronika Taranta – finalistka, Julia Kiryluk – laureatka

Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej


 

Mateusz Pul – laureat
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii
– finalista Olimpiady Geograficznej i Olimpiady Znajomości Afryki


 

 

Wojciech Olszewski – laureat
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
– finalista Olimpiady Wiedzy Historycznej


 

Julia Borowska – laureatka, Weronika Kondzior – finalistka

Olimpiady Teologii Katolickiej


 

 

Jakub Kłosek – laureat
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii
– finalista Olimpiady Geograficznej

Natalia Młodzianowska, Przemysław Urban – laureaci
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii


 

 

Paweł Magnuszewski – laureat
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Matematyki
– finalista Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Informatyki


 

 

Mateusz Roszkowski, Magdalena Falkowska – laureaci
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Matematyki
Szymon Leszczyński – laureat
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Matematyki
– finalista Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Informatyki


 

 

Dominik Myśliwiec – finalista

Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


 

 

Miłosz Moroz – finalista

Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


 

 

Anna Raczkowska – finalista

Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii


 

 

Maria Mudel, Natalia Szapiel – laureatki
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii
Rafał Wierciński
– laureat Olimpiady Geograficznej i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii


 

 

Wiktor Terlecki – laureat

Olimpiady Wiedzy Biologicznej

Kontakt

85 65 11 416