II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2021/2022

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2021/2022

lista jest aktualizowana na bieżąco


Mariusz Kossakowski - laureat
Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Olimpiady Przedsiębiorczości
Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach Finansomania


Hubert Dziełak - laureat
Olimpiady Chemicznej
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z chemii
Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

 
Cezary Kamianowski - laureat
Olimpiady Biologicznej
Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego


Stanisław Pańkowski - laureat
Olimpiady Fizycznej
Olimpiady Wiedzy Technicznej
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
finalista - Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej


Kacper Omieliańczyk - laureat
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
- finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Olimpiady Wiedzy Technicznej


Jakub Misiaszek - laureat
Olimpiady Informatycznej
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


Dominik Juchniewicz - laureat
Olimpiady Statystycznej
- finalista Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

DSC02548b
Krzysztof
Olszewski - laureat
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii
- finalista Olimpiady Statystycznej
Olimpiady Teologii Katolickiej


Sylwia Sapkowska
- laureatka
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
- finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

 

Natalia Kiejzik - laureatka
Olimpiady Geograficznej

DSC02552b
Krystyna Kiersnowska
- laureatka
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki


Natalia
Wojciechowska - laureatka
Olimpiady Wiedzy Biologicznej

 
Natalia Demczuk
- laureatka
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

 
Weronika Klimczuk
- lureatka
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Mateusz Gulewicz - laureat
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii 


Mikołaj Tomczuk
- laureat
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Julia Kardasz - laureatka
Olimpiady Wiedzy Biologicznej


Jakub Kloza - laureat
Olimpiady Filozoficznej


Kacper Kuryś - laureat
Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego


Michał Mozyrski - laureat
Olimpiady Historycznej


Oliwia Jaszczur - laureatka
Olimpiady Wiedzy Biologicznej


Oliwia Mironowicz - laureatka
Olimpiady Wiedzy Biologicznej


Natalia Anna Sańko - laureatka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Dawid Szwajko - laureat
Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego


Kornel Talkowski - laureat
Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

 


Jakub Zych
- laureat
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

 
Karol Jamróz - finalista
Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Olimpiady Wiedzy o Prawie


Michał
Aściukiewicz - finalista
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Konrad Bondarewicz - finalista
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Igor Demianiuk - finalista
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Hanna Koda - finalistka
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Ewa Kużelewska - finalistka
Olimpiady Geograficznej


Maksymilian Rosiński
 - finalista
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

 
Oliwier Rosiński - finalista
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Barbara Skibicka - finalistka
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Emilia Szpakowska 
- finalistka
Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Natalia Woroniecka - finalistka
Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”


Jakub Bondaruk - finalista
Olimpiady Biologicznej


Kacper Duszyński - finalista
Olimpiady Biologicznej


Elżbieta Zajkowska - finalistka
Olimpiady Biologicznej


Jan Błażuk - finalista
Olimpiady Fizycznej


Grzegorz Smyk - finalista
Olimpiady Geograficznej


Natalia Bielecka - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Małgorzata Olesińska - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Gabriela Tokajuk - finalistka
Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej


Adam Filewicz - finalista
Olimpiady Statystycznej


Izabela Rutkowska - finalistka
Olimpiady Teologii Katolickiej


Adam Ksawery Ogryzko - finalista
Olimpiady Wiedzy Biologicznej


Julia Statkiewicz - finalistka
Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym


Angelika Głowacka - finalistka
Olimpiady Wiedzy o Prawie


Magdalena Kotowska - finalistka
Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416