school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • 2018/2019

Osiągnięcia naukowe naszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum 2018/2019

Informacje o osiągnięciach naukowych naszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum:

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA UZYSKANY TYTUŁ IMIE I NAZWISKO NAUCZYCIELA OPIEKUNA NAUKOWEGO
Franciszkanska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Maja Gryko 8c finalista s. Danuta Karwowska
Franciszkanska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Julia Kiryluk 3c PG finalista s. Danuta Karwowska
       
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Kotowicz Julia 3b Laureat Tomasz Bednarczyk
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Pszczółka Izabela 3a Laureat Tomasz Bednarczyk
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Tomczak Laura 3b Laureat Agnieszka Pęksa
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Sokołowska Anna Maria 3b Laureat Anna Brut
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Czarniecka Julia 3a Laureat Tomasz Bednarczyk
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimanzjalistów Anikiej Michalina 3b Laureat Agnieszka Pęksa, Katarzyna Nikiciuk
       
C.U.B.A. Contest Laura Tomczak 3b III miejsce Anna Brut
       
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund" Małgorzata Alifier 7a III miejsce w woj. podlaskim Monika Jaroszewicz
       
Ogólnopolski Konkurs "Myśli Jana Pawła II" Urszula Karwowska (8a) Finalista Iwona Januszewska
       
XX Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii Błażej Bobowik 7b  laureat Beata Kosińska
       
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX Kamila Gerasimiuk 7b wynik bardzo dobry Agnieszka Andraka
       
IX Konkurs Przyrodniczy Stanisław Pańkowski (8aSP) pierwsze miejsce Agnieszka Gryczkowska
IX Konkurs Przyrodniczy Jakub Falkowski (3b PG) drugie miejsce Agnieszka Gryczkowska
Ogólnopolski Konkurs "Bliżej Pszczół" Olga Budnik 8a laureat Agnieszka Gryczkowska
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Zuzanna Horba 3c II m w etapie okręgowym Agnieszka Gryczkowska
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów Łucja Dejewska kl. 3b PG finalista Zuzanna Kopeć
Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich Łucja Dejewska kl. 3b PG I miejsce w kategorii gimanzjum i szkoły podstawowej Zuzanna Kopeć
       
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Understand Magdalena Alifier 3a laureat  
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Understand Laura Tomczak 3b wynik bardzo dobry Agnieszka Pęksa
ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Understand Rybołowicz Gabriela 3b wynik bardzo dobry  
ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Understand Przybyłowska Gabriela 3b wynik bardzo dobry  
       
Podlaska Olimpiada Języka Angielskiego Izabela Pszczółka 3a II miejsce Tomasz Bednarczyk
Podlaska Olimpiada Języka Angielskiego Julia Kotowicz 3b III miejsce Tomasz Bednarczyk
Podlaska Olimpiada Języka Angielskiego Laura Tomczak 3b III miejsce  
       
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko" Szymon Łukaszewicz kl. 3b PG taon Maria Zdrajkowska
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko" Szymon Prokopiuk kl. 3b PG taon Maria Zdrajkowska
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Emilia Błaszczak kl. 3b PG laureat Maria Zdrajkowska
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Jakub Falkowski kl. 3b PG finalista Maria Zdrajkowska
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Szymon Prokopiuk kl. 3b PG laureat Maria Zdrajkowska
       
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND Mateusz Wierciszewski kl. 3c PG I miejsce w Polsce Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Kornel Talkowski kl. 3b PG I miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Mateusz Wierciszewski kl. 3c PG II miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Jerzy Muszyński kl. 3b PG III miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Urszula Popko kl. 8c SP I miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Stanisław Pańkowski kl. 8a SP II miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego SCHWARZ-ROT-GOLD Michał Jerzy Lipski kl. 8a SP III miejsce w województwie Łukasz Krawczyk
       
Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów Rafał Ostrowski 3c PG laureat Ewa Sobecka
Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów Urszula Malecka 3c PG finalista Ewa Sobecka
Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów Natalia Sańko 3a PG finalista Ewa Sobecka
       
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Mateusz Włażniak 8a laureat Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Julian PIlarski 8b finalista Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Jan Jakub Panas 3a PG laureat Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Agnieszka Kozioł 3c PG laureat Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Julia Kardasz 3c PG finalista Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Michał Szczygieł 3c PG finalista Ewa Sobecka
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę Weronika Sobecka 3b PG finalista Ewa Sobecka
       
Mlodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie Ewa Kużelewska 8a laureat Kamila Fidler
       
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier Stanisław Żywno 7a wynik bardzo dobrego Agnieszka Pęksa
Kangur Matematyczny 2019 Sirocki Maciej 7a laureat  
Kangur Matematyczny 2019 Malesińska Aleksandra 7 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Maksimiuk Maja 7 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Klimiuk Szymon 7 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Alifier Małgorzta klasa 7 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Kacper Omieliańczyk klasa 8 laureat  
Kangur Matematyczny 2019 Pańkowski Stanisław klasa 8 laureat  
Kangur Matematyczny 2019 Michał Cywoniuk klasa 8 bardzo dobry  
Kangur Matematyczny 2019 Gilewicz Jakub klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Kacper Szymański klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Zych Jakub klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Kossakowski Mariusz klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Bielecka Natalia klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Gorys Julia klasa 8 wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Kiersnowska Krystyna 3 gimnazjum bardzo dobry  
Kangur Matematyczny 2019 Jońska Gabriela 3 gimnazjum bardzo dobry  
Kangur Matematyczny 2019 Tokajuk Andrzej 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Brzozowski Mateusz 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Alifier Magdalena 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Burbula Wojciech 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Łukaszewicz Szymon 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Filewicz Adam 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Matys Zofia 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Panas Jan Jakub 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Błaszczak Emilia 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Mąka Julia 3 gimnazjum wyróżniony  
Kangur Matematyczny 2019 Dejewska Julia 3 gimnazjum wyróżniony  

Kontakt

85 65 11 416