school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2018/2019

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018-2019

Laureaci i finaliści WKP ze Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku


Uczniowie z największą liczbą tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


Stanisław Antoni Pańkowski - 6 tytułów laureata


Kacper Omieliańczyk - 3 tytuły laureata


Natalia Bielecka, Mariusz Kossakowski, Ewa Kużelewska, Michał Jerzy Lipski,
Natalia Łukasiewicz, Karolina Rajczuk, Maciej Sirocki, Łukasz Wasilczyk, Jakub Zych
- 2 tytuły laureata


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Natalia Bielecka, Karolina Rajczuk, Łukasz Wasilczyk, Dorota Kosel, Aleksandra Mińko, Aleksandra Pannert,
Michał Tomasz Prytuła, Emilia Szpakowska, Michał Tuczyński, Alexandra Maria Tykocka-Crow, Anna Wąsowicz

Finaliści:
Michał Jerzy Lipski, Filip Pietraszewski, Mikołaj Szejda, Eliza Czyżewska


Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Michał Jerzy Lipski, Łukasz Wasilczyk, Małgorzata Alifier, Natalia Biała, Wiktoria Grzech, Kaja Krawczyk, Oliwia Masalska, Urszula Popko, Gabriela Tokajuk


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureaci:


Ewa Kużelewska, Michał Jerzy Lipski, Natalia Łukasiewicz, Karolina Rajczuk, Wiktoria Baczar, Gabriela Zimnoch

Finaliści:
Natalia Bielecka, Błażej Bobowik, Julia Goryś


Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Natalia Łukasiewicz, Maciej Ignaciuk


Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Kacper Omieliańczyk, Natalia Bielecka, Jakub Zych, Daniel Dożynko, Marcel Skutnik


Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Laureaci:


Mariusz Kossakowski, Ewa Kużelewska

 Finaliści:
Łukasz Wasilczyk


Wojewódzki Konkurs Historyczny
Laureaci:


Michał Kubala, Patryk Twarowski

Finaliści:
Konrad Bondarewicz


Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Kacper Omieliańczyk, Mariusz Kossakowski, Maciej Sirocki, Tomasz Kuźmicki, Oskar Skutnik

Finaliści:
Oskar Baczar, Błażej Bobowik, Hubert Bołbot, Michał Cywoniuk, Kamil Gromko, Maciej Ignaciuk, Filip Pitraszewski, Mikołaj Szejda, Michał Tuczyński, Tomasz Wasilewski


Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego
Laureaci:

 
Kandrat Kościan, Mikołaj Zdrajkowski


Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Laureaci:


Stanisław Antoni Pańkowski, Kacper Omieliańczyk, Maciej Sirocki, Jakub Zych, Michał Cywoniuk, Julia Goryś

Finaliści:
Natalia Bielecka, Olga Budnik, Natalia Demczuk, Dorota Kosel, Ewa Kużelewska, Oskar Skutnik, Emilia Szpakowska

 


  

Laureaci i finaliści WKP z Publiczego Gimnazjum nr 32 Dwujęzycznego w Białymstoku


 Uczniowie z największą liczbą tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


Magdalena Alifier - 5 tytułów laureata



Emilia Błaszczak - 3 tytuły laureata



Krystyna Kiersnowska - 3 tytuły laureata



Urszula Malecka - 3 tytuły laureata



Jerzy Muszyński - 3 tytuły laureata


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laureaci:


Magdalena Alifier, Jerzy Muszyński, Hanna Gróbarczyk, Laura Tomczak, Katarzyna Żamojda, Wojciech Burbula, Julia Wiktoria Chwatko, Karolina Czech, Jakub Jerzy Górecki,
Iga Kasabuła, Julia Kotowicz, Gabriela Przybyłowska, Izabela Pszczółka
Finaliści:
Michalina Anikiej, Emilia Błaszczak, Aleksandra Dral, Bartosz Gaiński, Jakub Jańczak, Marcelina Jaroszuk, Anna Kozłowska,
Maja Kuczyńska, Dominika Kuźbiel, Michał Mozyrski, Gabriela Rybołowicz, Anna Maria Sokołowska, Natalia Woroniecka


Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Laureaci:


Magdalena Alifier, Emilia Błaszczak, Jerzy Muszyński, Dominika Kuźbiel, Mateusz Wierciszewski                
Finaliści:
Julia Wiktoria Chwatko


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureaci:


Magdalena Alifier, Laura Tomczak, Małgorzata Śnieć
Finaliści:
Urszula Kosińska, Dominika Kotyńska, Rafał Ostrowski, Anna Maria Sokołowska, Natalia Woroniecka


Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Laureaci:


Emilia Błaszczak, Urszula Malecka, Hubert Dziełak, Kornel Talkowski
Finaliści:
Gabriela Jońska


Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Laureaci:


Emilia Błaszczak, Krystyna Kiersnowska, Urszula Malecka, Adam Filewicz, Aleksander Kościuch, Jakub Misiaszek, Szymon Pietraszewski, Szymon Prokopiuk, Laura Ramotowska
Finaliści:
Jakub Falkowski


Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Laureaci:


Magdalena Alifier, Hanna Gróbarczyk, Jakub Jańczak, Julia Kardasz, Bartłomiej Łakus, Jakub Pajdowski, Adrianna Pryzmont
Finaliści:
Mateusz Chrzanowski, Magdalena Nartowicz, Gabriel Ostapczuk


Wojewódzki Konkurs Historyczny
Laureaci:


Urszula Malecka, Michał Mozyrski, Natalia Anna Sańko
Finaliści:
Jakub Jańczak, Dominika Kotyńska, Mikołaj Linczuk, Rafał Ostrowski


Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Laureaci:


Krystyna Kiersnowska, Jerzy Muszyński, Jakub Gryko
Finaliści:
Wojciech Burbula, Michał Domalewski, Adam Filewicz, Jakub Jerzy Górecki, Gabriela Jońska, Aleksander Kościuch, Mikołaj Marzewski, Jakub Misiaszek, Jan Jakub Panas


Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Laureaci:


Aleksander Abramowicz


Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Laureaci:


Krystyna Kiersnowska, Gabriela Jońska, Jędrzej Wójtowicz
Finaliści:
Magdalena Alifier, Hubert Dziełak, Zofia Matys, Karolina Miastkowska, Jakub Pajdowski, Andrzej Tokajuk


Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Laureaci:


Magdalena Alifier, Katarzyna Żamojda, Amelia Barszczewska, Julia Aleksandra Czarniecka, Zuzanna Horba, Weronika Malecka, Anna Maria Sokołowska
Finaliści:
Karolina Miastkowska, Oliwia Mironowicz

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416