II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2021/2022

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla Uczniów SP rok szkolny 2021/2022

Laureaci i finaliści Olimpiad i Konkursów Ogólnopolskich, Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Podlaskiego Kuratora Oświaty

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci: Olga Mazurczak (8B), Weronika Michniewicz (8B), Krystian Paszkowski (8A)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Laureat - Maciej Goroszewski (8A) 

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureat - Mateusz Bagiński (8B)

Finaliści: Adam Sienkiewicz (8A), Hubert Bogdanowicz (8A)

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureaci: Maciej Cesnowski (8B), Natalia Gawryluk (8A), Michał Jóźwiak (8B), Igor Jurewicz (8A), Stanisław Kozłowski (8B), Adam Sienkiewcz (8A), Grzegorz Wojciuk (8A)

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Laureaci: Anna Maria Jurczuk (7A), Tomasz Pogorzelski (7A), Justyna Pul (7B), Sebastian Roszkowski (8A),                               Kacper Sakowski (7A), Karol Stocki (8A)

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Michalina Michniewicz (8B) - Finalista

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci: Patrick Sebastian Anderson (8B), Julia Marianna Czerniawska (8A), Pola Panasewicz  (8B), Jakub Jan Siergiejko (8B), Magdalena Wawrzeniuk (8B),

Finalistka - Ada Hryszko (8B)

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci: Natalia Gawryluk (8A), Kacper Januszkiewicz (8A), Michał Jóźwiak (8B), Igor Jurewicz (8A), Michał Karpiuk (8A), Stanisław Kozłowski (8B), Julian Andrzej Rosołowski (8A), Adam Sienkieiwcz (8A), Grzegorz Wojciuk (8A),

Finaliści: Jakub Cackowski (8A), Aleksander Cyryl Głębocki (8A), Maciej Goroszewski (8A), Zuzanna Kropiwnicka (8B), Ewa Jadwiga Stypułkowska (8A), Szymon Zych (8B).

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureaci: Stanisław Matys(7B), Maciej Goroszewski (8A), 

Finaliści: Leon Pilcicki (8B), Anna Ptaszyńska (7B)

 

 

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416