school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • Zajęcia sportowe

Zajęcia pozalekcyjne - SPORTOWE

 

Poniedziałek

  • Piłka ręczna, p. K. Jakubowski - 7.00-8.00 sala gimn.;
  • Koło szachowe, p. Janusz Dubrawski - 14.50-15.35 oraz 15.40-16.25 s. 6;
  • Piłka siatkowa dziewcząt, p. A. Sakowicz - 15.30-17.00 sala gimn.;
  • Lekkoatletyka – p. P. Kukliński 15.40-17.00 siłownia;
  • Karate – p. A. Czołpiński - 15.40 -17.00 sala lustrzana;
  • Koszykówka dziewcząt, p. D. Sawicki - 17.00-18.30 sala gimn.;
  • Piłka siatkowa chłopców, p. D. Kierman - 18.30-20.00 sala gimn.;

Wtorek

  • Futsal, p. A. Wiński – 15.30-17.00 sala gimn.;
  • Koszykówka chłopców, p. Z. Maliszewski - 17.00-18.30 sala gimn.;
  • Lekkoatletyka, p. A. Chomiczewska - 18.30-20.00 sala gimn.;
  • Koło pływackie, p. Hubert Milewski - 19.30-20.15 basen;

Środa

  • Lekkoatletyka, p. P. Kukliński – 7.00-8.00 sala gimn.;
  • Koszykówka dziewcząt, p. D. Sawicki - 15.30-17.00 sala gimn.;
  • Karate, p. A. Czołpiński 15.40 -17.00 sala lustrzana;
  • Gimnastyka korekcyjna, p. M. Pankiewicz – 15.40-17.00 siłownia;
  • Piłka siatkowa dziewcząt, p. A. Sakowicz - 17.00-18.30 sala gimn.;
  • Piłka siatkowa chłopców, p. D. Kierman - 18.30-20.00 sala gimn.;

Czwartek

  • Koło szachowe, p. Janusz Dubrawski - 14.50-15.35 oraz 15.40-16.25 s. 6;
  • Siatkówka dziewcząt, p. Katarzyna Bagińska - 15.40-17.00 sala gimn.;
  • Gimnastyka korekcyjna – 15.40 – 17.00 – p. M. Pankiewicz sala lustrzana;
  • Lekkoatletyka – p. P. Kukliński 15.40 – 17.00 siłownia;
  • Koszykówka chłopców, p. Z. Maliszewski - 17.00 – 18.30 sala gimn.;
  • Lekkoatletyka, p. A.  Chomiczewska - 18.30 – 20.00 sala gimn.;
  • Koło pływackie, p. Hubert Milewski - 18.45-19.30 i 19.30-20.15 basen;

Piątek

  • Piłka ręczna, p. K. Jakubowski – 7.00-8.00 sala gimn.;
  • Futsal, p. A.   Wiński - 15.30-17.00 sala gimn.;

Sobota

  • Piłka siatkowa chłopców, p. D. Kierman – 9.00 – 10.30 sala gimn.;
  • Piłka siatkowa dziewcząt, p. A. Sakowicz - 10.45 – 12.30 sala gimn.;
0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416