konkurs wiedzy o energetyce
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEGOROCZNEJ, 5. EDYCJI, KONKURSU WIEDZY O ENERGETYCE ORGANIZOWANEGO PRZEZ KOŁO NAUKOWE ENERGETYKÓW POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ PRZY WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM MECHANICZNYM ENERGETYKI I LOTNICTWA ORAZ INSTYTUTEM TECHNIKI CIEPLNEJ. KONKURS JEST KIEROWANY DO UCZNIÓW TECHNIKÓW I LICEÓW CHCĄCYCH STUDIOWAĆ NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ.

Kalendarz konkursu w edycji 2024

• 15.01.2024 – 26.02.2024 – Rejestracja uczestników
  • 04.03.2024 – Pierwszy etap konkursu
  • 04.03.2024 – Ogłoszenie wyników pierwszego etapu
  • 25.03.2024 – Termin nadsyłania prezentacji do drugiego etapu konkursu
  • 08.04.2024 – Finał (prezentacja rozwiązań)
  • 08.04.2024 – Ogłoszenie laureatów konkursu

I etap konkursu

I etap konkursu odbędzie się 4 marca 2024 roku o godzinie 12:30, czas trwania 45 min.

II etap konkursu

W ramach II etapu konkursu uczestnicy przygotują projekty na temat przekazany wraz z ogłoszeniem wyników pierwszego etapu.

Finał konkursu odbędzie się w Warszawie 8 kwietnia 2024. Każdy uczestnik zaprezentuje swój projekt przed komisją oraz odpowie na pytania dotyczące przygotowanej pracy. Po zakończeniu sesji prezentacji uczestników nastąpi wręczenie nagród.

Informacje dla uczniów

Przypominamy, że aby przystąpić do testu konkursowego każdy uczestnik będzie musiał zalogować się na swoją skrzynkę email, której adres podał w zgłoszeniu!

W razie nieotrzymania maila prosimy o niezwłoczny kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila proszę podać swoje imię i nazwisko)