To już III edycja konkursu dla młodych naukowców! Po raz kolejny będziemy nagradzać zdolnych uczniów ze szkół ponadpodstawowych z woj. podlaskiego.
NAUKOLATEK - Nastoletni Naukowiec to konkurs, w którym zespoły uczniowskie otrzymują dofinansowanie na realizację mini projektu badawczego. Zachęcamy Szkoły do dołączenia do nas!

Do 21 czerwca 2024 r. czekamy na zgłoszenia!

Warto wziąć udział! Nagrodzimy 20 projektów z Podlasia!

Do wygrania:

do 10 000 dla zespołu uczniów
do 2 500 zł dla opiekuna/nauczyciela
Podobnie, jak w poprzednich edycji, konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym oraz międzywojewódzkim. Najlepsze projekty z Podlasia zawalczą w wielkim finale!

Harmonogram konkursu:

Uczniowie realizują swoje projekty badawcze od 1 października 2024 r. do 30 marca 2025 r.
Zespoły projektowe mają czas na złożenie sprawozdań końcowych do 10 kwietnia 2025 r.
Do 30 kwietnia 2025 r. nastąpi wybór pięciu projektów badawczych wytypowanych do finału międzywojewódzkiego.
W maju lub czerwcu 2025 roku odbędzie się finał konkursu, podczas konferencji kończącej etap międzywojewódzki. Zespoły zaprezentują swoje projekty, spośród których zostanie wybranych sześć najlepszych, a ich członkowie otrzymają nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują: Ewa Kiersnowska i Ewa Magrel