Dyrektor szkoły informuje:

Uczeń Liceum lub Szkoły Podstawowej ubiegający się o stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej powinien być przede wszystkim laureatem bądź finalistą artystycznego konkursu, turnieju, przeglądu, festiwalu lub artystycznej olimpiady na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim.

Wszystkie osiągnięcia muszą być potwierdzone kopiami dokumentów, potwierdzonymi za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły.

Pod uwagę brane są osiągnięcia tylko z bieżącego roku szkolnego.

We wniosku o przyznanie stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej na rok szkolny 2023/2024 można wpisać „proponowana ocena z zachowania", a w przypadku, gdy ulegnie ona zmianie należy niezwłoczne przekazać taką informację.

Formularz wniosku o udzielenie stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej na rok szkolny 2023/2024: formularz wniosku można pobrać tutaj

Dane stypendysty: informacje dotyczące danych osobowych na potrzeby podpisania i realizacji umowy stypendialnej

Zasady udzielania stypendium: Uchwała nr XIX/312/20 Rady Miasta Białystok z dnia 15 stycznia 2020 r. w sprawie zasad udzielania stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej

Stypendia artystyczne - wszystkie pliki

Uwaga:
Pliki otwieramy za pomocą aplikacji MS Word, np. ze szkolnego Office 365 online.

Uczniowie składają wnioski z pełną dokumentacją najpóźniej do dnia 12 czerwca 2023 r.

Wnioski o przyznanie stypendium należy wypełnić wyłącznie pismem komputerowym, złożyć w sekretariacie oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w tytule maila imię i nazwisko, klasę oraz rodzaj stypendium - "ARTYSTYCZNE".
Sprawy związane ze stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku dla uczniów LO nadzoruje pani dyrektor Sylwia Toczydłowska, a dla uczniów SP pani dyrektor Marta Lipska.