Z radością informujemy, iż w tym roku szkolnym aż 3 nasze uczennice z klas 8 otrzymały stypendium ufundowane przez Instytut Goethego w Warszawie na trzytygodniowy kurs wakacyjny w Dreźnie. Szczęśliwymi laureatkami są: Amelia Grynczel, Weronika Ochocka oraz Natalia Matwiejczuk.
Aby otrzymać nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodowy kurs językowy stypendystki musiały nakręcić kilkuminutowy filmik, w którym opowiedziały po niemiecku o sobie, swoich bliskich i szkole oraz naszym mieście.
Na Amelię, Weronikę i Natalię czekają w Dreźnie nie tylko ciekawe warsztaty językowe prowadzone przez młodych lektorów Instytutu Goethego, lecz również liczne wycieczki krajoznawcze i zajęcia integracyjne gwarantujące wspaniałe przeżycia w gronie uczestników kursu z całego świata.

Życzymy wspaniałych wrażeń!