Z radością informujemy, że do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Retorycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie: Olga Ryczkowska, Iga Krawiec, Julia Orłowska, Paulina Szutkiewicz, Julia Maksimowicz, Maciej Goroszewski, Amelia Gogolewska, Adrian Moroz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Z radością informujemy , że do zawodów drugiego stopnia XVIII Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowali się uczniowie: Głowiński Stanisław kl. 8b, Pawilcz Bartosz kl.8 b, Pogorzelski Tomasz kl. 8 a, Sakowski Kacper kl .8a, Skutnik Karol  kl.8 a, Szeweluk Maciej kl.8a, Żukowska Aleksandra kl. 7a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 Joanna Omieliańczyk - szkolny koordynator olimpiady

Z radością informuję, że po przejściu zmagań szkolnych i pokonaniu wielu konkurentów z innych szkół w Polsce, do etapu okręgowego OB zakwalifikowali się:
Jakub Buzun (4d), Julia Choińska (4d), Oliwia Jaszczur (2b), Piotr Kulik (3b) oraz Natalia Wojciechowska (3d).
Serdecznie gratuluję i przypominam o konieczności dostarczenia raportu z pracy badawczej (przypominam, że w tym roku obowiązuje inna forma - opisana w załączniku do regulaminu)

Norbert Duda

29.11. klasa III F uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Podziwialiśmy piękne okazy minerałów w Muzeum Geologicznym oraz dowiedzieliśmy się jak się żyło w czasach PRL dzięki wizycie w muzeum. Wieczór spędziliśmy w Królewskich Ogrodach Światła w Wilanowie  Wyjazd uznajemy za bardzo udany.

Z radością informujemy, że Martyna Łojewska, uczennica klasy 3B zakwalifikowała się do etapu okręgowego XLI Olimpiady Języka Łacińskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Urszula Tylicka
szkolny koordynator olimpiady

Podkategorie