
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
mają zaszczyt zaprosić Uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 26 czerwca 2026 r.
o godzinie 9:00 - klasy 3
o godzinie 10:30 - klasy 2
o godzinie 11:30 - klasy 1
w auli szkoły.
Dyrektor i Rada Pedagogiczna
