W dniu 24 listopada tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa z okazji Święta Szkoły, które uroczyście otworzył i wykonał pierwszy ruch na szachownicy Pan Dyrektor Dariusz Bossowski. Na starcie stanęło 29 zawodników. W turnieju rozegrano 6 partii tempem 10 minut na zawodnika i dodatkowo po 5 sekund na każdy ruch od początku partii. Emocji nie brakowało. Zacięta walka trwała 4 godziny. Tytuł Mistrza Szkoły zdobył Piotr Jaszczuk z klasy 7b. Drugie miejsce wywalczył Szymon Ptaszyński z klasy 8b. Trzecie miejsce zdobył Adrian Moroz uczeń klasy 2b. Kolejne miejsca zajęli: IV miejsce Zuzanna Pęksa 1a, V miejsce Julian Rosołowski 1g, VI miejsce Iwan Korsunskij 3a, VII miejsce Grzegorz Wojciuk 1a, VIII miejsce Maja Garbowska 2a.

Sędzia: Pani Kamila Klimaszewska

Organizator: Pani Agnieszka Mendelsberg