- Szczegóły
- Odsłony: 689
Z przyjemnością informujemy, że Maja Brzozowska i Piotr Wasilewski z klasy 8a zostali Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Magdalena Uryn
- Szczegóły
- Odsłony: 556
W dniu 4 kwietnia odbył się w naszej szkole pierwszy turniej umożliwiający uzyskanie norm na kategorie szachowe. Grano na dystansie 6 rund tempem 20 minut na partię plus 10 sekund bonusu za ruch dla każdego zawodnika.
Po czterogodzinnej bezkompromisowej walce zwycięzcą ze 100% wynikiem 6 pkt z 6 partii został Ivan Korsunskij z kl. III a; Michał Michalczuk (VIII b) i Rafał Karwowski (I a) z dorobkiem 4,5 pkt zajęli II i III miejsca. Marta Lisowska (VII b) 4 pkt triumfowała w kategorii pań.
Startowało 22 zawodników.
Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_2423/results.html?tb=10_&l=pl
13 uczestników wypełniło normy na kategorie szachowe:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_2423/results.html?l=pl&tb=7_
Turniej w asyście Zuzanny Pęksy (I a) i Szymona Ptaszyńskiego (VIII b) sędziowała Kamila Klimaszewska – Sędzia I klasy, zaś dyrektor szkoły, Dariusz Bossowski, pogratulował uczestnikom i wręczył okolicznościowe nagrody.
Kamila Klimaszewska
- Szczegóły
- Odsłony: 590
Sapieżanka 2023 za nami …. Mnóstwo emocji i wzruszeń.
Nagrody Sapieżanka 2023 są wyróżnieniem przyznawanym za szczególne osiągnięcia, postawę, aktywność na rzecz szkoły lub działalność pozaszkolną. Celem nagród jest docenienie oraz promowanie aktywności i zaangażowania uczniów II Liceum oraz Szkoły Podstawowej Nr 53. W tym roku chcielibyśmy docenić również naszych wspaniałych nauczycieli, którzy wyróżniają się wyjątkową pasją oraz ogromnym sercem.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz nominowanym.
Wolontariusz Roku - Paulina Szutkiewicz
Sportowiec Roku - Wiktoria Pieciukiewicz
Nagroda Literacka - Zuzanna Rybarczyk
Nagroda Specjalna - Karolina Kusznierczuk
Artysta Roku - Marcel Nytko
Nauczyciel z Pasją - P.Agnieszka Płońska
Nauczyciel Otwarty Sercem - P. Norbert Duda
- Szczegóły
- Odsłony: 823
Szanowni Rodzice,
serdecznie zapraszamy na śródokresowe zebranie klasowe z Wychowawcą, indywidualne spotkania z Nauczycielami oraz warsztaty prowadzone przez zespół psychologiczno-pedagogiczny.
- 18 kwietnia 2023 r. (wtorek) klasa 1e LO - godz. 18.00 - zebranie Rodziców uczniów kl. 1e z Wychowawcą.
- 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) Klasy 1 i 2 Liceum (bez klasy 1 d, 1 e)
godz. 17:00 – zebrania Rodziców Uczniów kl. 1 (bez kl 1 d) z Wychowawcami w salach,
godz. 18:00 – zebrania Rodziców Uczniów kl. 2 z Wychowawcami w salach, - 21 kwietnia 2023 r. (piątek) Klasy 3 Liceum i 7, 8 SP oraz klasa 1 d
godz. 17:00 – zebrania Rodziców Uczniów kl. 3 oraz kl 1 d z Wychowawcami w salach,
godz. 18:00 – zebrania Rodziców Uczniów kl. 7 i 8 z Wychowawcami w salach, - 26 kwietnia 2023 r. (środa) w godz. 17:00-18:30 Konsultacje – indywidualne spotkania nauczycieli z Rodzicami
- 26 kwietnia 2023 r. (środa) w godz. 18:00-19:00 Dla chętnych Rodziców warsztaty:
„Jak komunikować się z własnym dzieckiem?” - prowadząca pani pedagog Agnieszka Czajkowska
„Jak stawiać granice w wychowaniu?” - prowadząca pani pedagog Katarzyna Gromadzka
„Jak kształtować odporność psychiczną u dziecka?” - prowadząca pani psycholog Anna Czerniakiewicz
Zapisy na warsztaty u Wychowawców klas podczas zebrań lub Rodzic może wysłać informację Librusem do Nauczyciela prowadzącego warsztaty do 25 kwietnia 2023 r.
PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI
Wtorek – 18.04.2023r.
Klasa 1e p. Alicja Potocka s. 254 godz. 18.00
Czwartek – 20.04.2023r.
KLASY I LO godz. 17.00 (bez klasy 1d, 1e)
Klasa | Wychowawca | Sala |
---|---|---|
I A |
Joanna Jaroszuk |
3 |
I B |
Ewa Sobecka |
4 |
I C |
Anna Chomiczewska |
5 |
I F |
Aneta Danilczuk |
7 |
I G |
Igor Karpiuk |
121 |
KLASY II LO godz. 18.00
Klasa | Wychowawca | Sala |
---|---|---|
II A |
Agnieszka Pawluczuk |
242 |
II B |
Ewa Muszkatel |
122 |
II C |
Agnieszka Mendelsberg |
123 |
II D |
Beata Ogryzko-Wnuczyńska |
124 |
II E |
Michał Dobkowski |
125 |
II F |
Anna Czerniakiewicz |
134 |
Piątek - 21.04.2023r.
KLASY III LO oraz klasa 1d godz. 17.00
Klasa | Wychowawca | Sala |
---|---|---|
III A |
Magdalena Urwan |
3 |
III B |
Dorota Bondar |
4 |
III C |
Hanna Babińska |
5 |
III D |
Urszula Tylicka |
6 |
III E |
Teresa Skrodzka |
7 |
III F |
Joanna Omieliańczyk |
121 |
III G |
Beata Kosińska |
122 |
I D |
Urszula Orpik |
123 |
KLASY 7 i 8 SP godz. 18.00
Klasa | Wychowawca | Sala |
---|---|---|
VII A |
Agnieszka Arciszewska |
124 |
VII B |
Aneta Krasińska |
125 |
VIII A |
Agata Rybarczyk |
133 |
VIII B |
Anna Kubiak |
242 |
Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły
- Szczegóły
- Odsłony: 441
Z przyjemnością informujemy, że Natalia Malinowska, ucz. klasy II b zakwalifikowała się do kolejnego rejonowego etapu Olimpiady Zdrowia PCK.
Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych olimpijskich zmaganiach.
Monika Jaroszewicz
Szkolny koordynator olimpiady
Podkategorie
Strona 110 z 154