9 lutego 2022 r. w sali audiowizualnej Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku odbyło się spotkanie dyrektorów i uczniów  najlepszych białostockich szkół z Prezydentem Miasta Białegostoku.

Pan Prezydent w imieniu białostockiego samorządu i całej społeczności Miasta Białegostoku pogratulował zaproszonym gościom wysokich miejsc w tegorocznym rankingu najlepszych liceów i techników organizowanym przez miesięcznik Perspektywy.

Na uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor Dariusz Bossowski, który powiedział m.in.

"(...) Staramy się tworzyć szkołę z wizją przyszłości. Udaje się to ponieważ mamy dobrych, mądrych Nauczycieli, pozyskujemy sojuszników do realizacji przedsięwzięć, mamy wsparcie Rodziców, korzystamy z dobrych rad naszych Absolwentów, ale przede wszystkim jesteśmy wdzięczni, że miasto Białystok wspiera w rozwoju naukowym młodych ludzi i stwarza im na to odpowiednie warunki."

Nasze liceum, które  zajęło 1 miejsce w miescie i 13 w Polsce  reprezentowali uczniowie:Igor Demianiuk, Karol Jamróz, Miłosz Teleszewski.