Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej, której organizatorem jest Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Informacje ogólne o olimpiadzie znajdziecie pod linkiem: https://oowbie.ukw.edu.pl/jednostka/olimpiada-wiedzy-biologicznej-i-ekologicznej/aktualnosci/76044

Terminarz poszczególnych etapów:

• Rejestracja opiekunów merytorycznych - od 4 do 15 listopada 2024r.
    Rejestracja odbywać się będzie za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej. Z danej szkoły może zarejestrować się kilku Nauczycieli prowadzących. Każdy zarejestrowany Nauczyciel po zamknięciu rejestracji (tj. po 16 listopada) otrzyma unikalny kod identyfikujący go przez system przy zapisach jego uczniów.
  • Rejestracja uczestników - od 18 do 29 listopada 2024r.
    Zapisy Uczestników będą możliwe tylko dla uczniów, których Nauczyciel prowadzący zarejestrował się wcześniej w systemie.
  • Etap I szkolny – 05.12.2024r., godz. 9:00.
  • Termin nadsyłania posterów (etap II Olimpiady, sesja posterowa) – 03.02.2025r.
  • Etap II – 06.03.2025r., godz. 9:00
  • Etap III – 10.04.2025r., godz. 10:00

Godziny mogą ulec zmianie.

Szkolny koordynator Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej,

Magdalena Świsłocka-Cutter