Drodzy Uczniowie,
zapraszam do zapisów na 9. edycję Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej! Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych interesujących się kinematografią i komunikacją społeczną. Olimpiada to inicjatywa edukacyjna o zasięgu ogólnopolskim, której celem jest popularyzacja wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych wiedzy o kulturze filmowej oraz nauk o komunikowaniu.
Temat tegorocznej edycji: Współczesne przeobrażenia audiowizualności.

Wśród licznych nagród oprócz książek czy filmów są m.in. indeksy na uczelnie wyższe w całym kraju, akredytacje na festiwale filmowe.
Zaś tytuł Laureata otrzymuje 12 Uczestników III Etapu, którzy uzyskali najwięcej punktów w klasyfikacji wyników ostatecznych, pozostali uczestnicy III Etapu otrzymują tytuł Finalisty.

Wszystkie informacje dotyczące olimpiady są umieszczone na stronie:  https://liblink.pl/GjWwsiNNXa

UWAGA! Proszę o zawiadomienie mnie o chęci uczestnictwa w olimpiadzie i przyniesienie wypełnionej karty: zgłoszenie uczestnictwa (załącznik 2 lub 2a do regulaminu) do 31 października 2024 r.

Zapraszam do udziału!
Szkolny koordynator Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej