Jesteśmy ,,Podlesiaki" - grupa aktywnych uczniów klasy IIG realizująca projekt społeczny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Cel tej olimpiady opiera się na wykształceniu umiejętności miękkich jak np. umiejętne zarządzanie projektem i czasem, które stają się coraz ważniejsze w XXI w. Chcielibyśmy bardziej szczegółowo zapoznać Was z naszym działaniem, z którym już mogliście mieć pewną styczność na Facebooku, Instagramie, YouTube, bądź TikToku. Głównym celem ,,Podlesiaków" jest edukacja dzieci w wieku przedszkolnym o znaczeniu środowiska oraz ekologii w sposób niekonwencjonalny, odchodzący od reguł i sztywnych schematów. W tym wypadku nuda absolutnie nie wchodzi w grę, a my jako zespół musimy wykazać się niesłychaną dozą kreatywności, aby przez godzinę zabawić wesołą zgraję przedszkolaków.

Jesteśmy zaszczyceni z powodu nominacji do nagrody Sapieżanki - Wolontariusz Roku w murach naszego liceum.

Z tego, co zdążyliśmy zaobserwować, nasz projekt cieszy się sporym zainteresowaniem wśród białostockich przedszkoli, jest to więc dla nas znak, iż na tego typu przedsięwzięcia jest stałe zapotrzebowanie, dając nam tym samym szansę na rozwój oraz możliwość samodoskonalenia. Serdecznie zapraszamy na nasze media społecznościowe załączone poniżej oraz zachęcamy do zapoznania się z ideą Zwolnionych z Teorii. Bylibyśmy również wdzięczni, gdybyście rozważyli oddanie na nas głosu w konkursie na wspomnianego wyżej Wolontariusza Roku. Nie ukrywamy, że niezwykle by nam to pomogło w dalszym rozwoju naszego projektu.

Myśl zielono!
Zespół Podlesiaki