Z ogromną satysfakcją informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2024”.  Wyróżnienia zdobyło aż 33 uczestników.
Tytułem hiperona zostali wyróżnieni: Aliaksei Pauliuchenka (7a), Adam Sienkiewicz (2a), Aliaksei Brutski (2g) oraz Jan Błażuk (4a).
Tytuł kaona zdobyli: Karol Dakowicz (2a), Michał Jóźwiak (2a), Michał Karpiuk (2a), Kamil Januszkiewicz (3a), Kacper Kuryś (3a), Jan Szeląg (3a), Adam Kowalczuk (4a) oraz Krzysztof  Nadulicz (4a)
Tytułem taona zostali wyróżnieni: Matusz Popławski (7b), Michał Czarniecki (8a), Kacper Wnorowski (8a), Władysław Pańkowski (1a), Kacper Sakowski (1a), Maciej Sobolewski (1a), Jakub Deroń (1c), Kacper Januszkiewicz (2a), Igor Jurewicz (2a), Grzegorz Wojciuk (2a), Szymon Zagroba (2a), Filip Ołdakowski (2g), Mateusz Bojko (3a), Wiktor Fronczyk (3a), Michał Jabłonowski (3a), Michał Jarmoc (3a), Eryk Makuch (3a), Paweł Turowski (3a), Maciej Bogusz (4a), Jakub Bojczuk (4a) oraz Iwan Korsunskij (4a).

Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów.
Dariusz Bossowski