Dyrektor Szkoły informuje, że 5 lipca 2024 r. o godz. 18.00 wychowawca klasy 4G p. Beata Kosińska przekaże tegorocznym Absolwentom zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego International Baccalaureate Diploma Programme. Spotkanie odbędzie się w sali nr 3.

Pozostali Absolwenci mogą odbierać zaświadczenia w kancelarii uczniowskiej w godzinach pracy szkoły. Po zaświadczenia należy zgłaszać się osobiście. W przypadku braku takiej możliwości, zaświadczenie może być wydane osobie trzeciej na podstawie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz nr dowodu tożsamości osoby odbierającej dokument. Zaświadczenia można również będzie odebrać w późniejszym terminie w godzinach pracy kancelarii uczniowskiej.