22 października 2024 r.  wyłoniliśmy czterech najlepszych graczy w kategorii dziewcząt i chłopców II LO.
Po uroczystym otwarciu turnieju przez Panią Dyrektor Sylwię Toczydłowską rozpoczęła się bardzo emocjonująca rywalizacja.
Mistrzynią została Zaryna Yurchyk kl.2G, II miejsce zajęła Karolina Godlewska kl.2C, ,III miejsce Julia Arferowicz kl.2D, IV miejsce zdobyła Samanta Popielnickaja kl.1C.
Mistrzem został Maciej Justyński kl.1C,II miejsce wywalczył Filip Włodkowski kl.3C, III miejsce Hubert Sosnowski kl.2C, zaś IV miejsce zdobył Piotr Pęksa kl.1A.
Podczas zakończenia mistrzostw Pan Dyrektor wręczył zwycięzcom pamiątkowe medale, dyplomy i słodkości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.