W dniu 09.11.2022 r. reprezentacje szkoły dziewcząt i chłopców w składzie: Maria SZKOBODZIŃSKA kl. I C, Zofia GRYNASZEWSKA kl. I C, Zofia RUSZKIEWICZ kl. I C, Oliwia WIERCISZEWSKA kl. I C, Kinga MAŁOŃ kl. I G, Michał MIRONIUK kl. I C, Filip WŁODKOWSKI kl. I C, Maciej ŁUKASZUK kl. I E, Tomasz OLSZEWSKI kl. I E, Filip OŁDAKOWSKI kl. I G wzięły udział w Turnieju strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości zorganizowanym w KS „Kaliber” w Białymstoku. Dziewczęta zajęły w tym turnieju II miejsce, a chłopcy VI miejsce. Warto też odnotować, że Filip OŁDAKOWSKI w klasyfikacji indywidualnej chłopców uzyskał trzeci wynik. Nasi uczniowie startując w tych zawodach zdobyli także pierwsze doświadczenia w rywalizacji strzeleckiej.