18.01.2023r. w samo południe, w sercu naszego miasta – na Rynku Kościuszki, zabrzmiał znany z filmu „Pan Tadeusz” polonez i do chodzonego ruszyli tegoroczni maturzyści. To była już czternasta edycja Studniówki Miejskiej. Na szczęście pogoda okazała się łaskawa i na czas poloneza przestało padać. Maturzystów serdecznie przywitał Prezydent Białegostoku p. Tadeusz Truskolaski, który wspomniał swój Bal Studniówkowy oraz życzył uczniom, aby dobrze zdali egzaminy maturalne i uzyskali takie wyniki, które otworzą przed nimi mury wymarzonych uczelni. Następnie rozpoczął się wspólny taniec. Korowód par poprowadził Pan Prezydent Tadeusz Truskolaski. Uczniowie z radością i dumą oddali się rytmom rozbrzmiewającej muzyki.

Naszą szkołę reprezentowali: Ksenia Klimiuk kl. 4B, Tomasz Wasilewski kl. 4B, Anna Draniewicz kl. 4B oraz Maksymilian Sołtysiak kl. 4B.

Uczestnicy  Studniówki Miejskiej otrzymali pamiątkowe certyfikaty.