Informacje ogólne
Uczestników konkursu wraz z opiekunami oraz członków Wojewódzkiej Komisji Konkursowej prosimy o punktualne przybycie dnia 17 lutego 2023 r. (piątek) o godz. 9:30.
Uczeń przed wejściem do sali okazuje ważną legitymację szkolną oraz kartę kodową podpisaną przez rodzica/prawnego opiekuna i dyrektora szkoły, do której uczęszcza. Każdy uczeń przynosi ze sobą kalkulator prosty, linijkę i długopis. Telefony komórkowe uczniowie zostawiają u swoich opiekunów.
Konkurs rozpoczyna się o godz. 10:00, trwa 90 min. Uczniowie spóźnieni nie będą wpuszczani na konkurs.

Informacja o wynikach
Wojewódzka Komisja Konkursowa ogłosi na stronie internetowej szkoły wyniki 17 lutego 2023 r. po godz. 15:00. Listy finalistów i laureatów publikowane są na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Wglądy do prac
Prace konkursowe ze stopnia wojewódzkiego udostępniane są do wglądu uczniowi w obecności wyłącznie rodziców/prawnego opiekuna albo wyłącznie rodzicom/prawnemu opiekunowi uczestnika konkursu w następujących terminach:
21.02.2023 r. (wtorek) w godz. 7:45 – 8:15, sala 245, II piętro;
22.02.2023 r. (środa) w godz. 15:00 – 15:30, sala 3, parter;
23.02.2023 r. (czwartek) w godz. 12:00 – 12:30, sala 245, II piętro.
Prace konkursowe nie mogą być kserowane, można sporządzać notatki oraz fotokopie.

Odwołania
Odwołanie od wyników stopnia wojewódzkiego wnosi się w terminie 4 dni od dnia ogłoszenia listy finalistów i laureatów konkursu za pośrednictwem przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej (do 24 lutego 2023 r. do godz. 15:00). Odwołanie składa się w sekretariacie szkoły będącej siedzibą Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Odwołanie, którego wzór stanowi Załącznik nr 6 do Regulaminuwraz z uzasadnieniem musi być złożone na piśmie i musi zawierać wskazanie zadań, których ocena jest kwestionowana.
Wojewódzka Komisja Odwoławcza rozpatruje odwołanie w terminie 5 dni od daty przekazania odwołania do Kuratorium i informuje wnoszącego odwołanie o ostatecznym wyniku. Odwołania wniesione z naruszeniem terminu lub bez wskazania zadań, których ocena jest kwestionowana, nie są rozpatrywane Rozstrzygnięcia Wojewódzkiej Komisji Odwoławczej są ostateczne.

Dariusz Bossowski   przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Konkursu Fizycznego