25 – 26.02.2023 r. odbyły się w Białymstoku Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego.

Startowali następujący uczniowie:

- Ewa STYPUŁKOWSKA kl. I B

- Maria SZKOBODZIŃSKA kl. I C,

- Aleksander TROCHIMCZYK kl. II A,

- Weronika PUCHALSKA kl. II B,

- Michał JANUSZEWSKI kl. II E,

- Anna ORŁOWSKA kl. II F,

- Brunon KATRYŃSKI KL. IV A,

- Aleksandra MAKAL kl. VIII A,

- Faustyna ŻYWNO kl. VIII A.

W konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów  Ewa STYPUŁKOWSKA zdobyła złoty medal.

W konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów  Aleksandra MAKAL i Faustyna ŻYWNO zdobyły odpowiednio srebrny i brązowy medal.

W konkurencji karabin pneumatyczny 50 strzałów dwa krążki zdobyli nasi uczniowie. Złoto zdobył Michał JANUSZEWSKI. Srebro przypadło dla Aleksandra TROCHIMCZYKA.

W konkurencji karabin pneumatyczny 50 strzałów juniorek młodszych także dwa krążki zdobyli naszym uczennicom. Złoto przypadło Weronice PUCHALSKIEJ, A srebro Annie ORŁOWSKIEJ.

W trakcie trwania zawodów kilkoro uczniów uzyskało swoimi wynikami kwalifikacje na klasy sportowe lub podwyższyło swoje klasy sportowe.

Gratulacje!!!