21 listopada Dyrekcja, uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w Liturgii Świętej sprawowanej w intencji szkoły z okazji 100-lecia istnienia II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej. Liturgię w cerkwi p.w. Świętego Ducha w Białymstoku sprawowali: ks. mitrat Jerzy Boreczko, ks. mitrat Andrzej Bierezowiec, ks. prot. Mirosław Filimoniuk, ks. prot. Andrzej Popławski, ks. Piotr Omelczuk, ks. Sylwester Klebus oraz absolwenci naszej szkoły ks. Jan Tichoniuk, ks. Wiaczesław Perek i ks. Piotr Pietrowski.

Wszystkim uczestniczącym w nabożeństwie serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę.

Magdalena Łaszczuk