Dyrektor szkoły informuje, że Uczniowie przyjęci do klas 1 Liceum i klas 7 SP zobowiązani są do przesłania zdjęcia do e-legitymacji do 19 sierpnia 2024 r.

Specyfikacja techniczna zdjęcia:

1. Fotografia kolorowa o rozdzielczości minimalnej 492 x 633 piksele w formacie jpg, tak, aby fotografia zachowywała proporcje odpowiadające fotografii o wymiarach 35 x 45 mm (szerokość x wysokość),
2. jeżeli zdjęcie jest skanowane to zalecana rozdzielczość 600dpi, minimalna 300 dpi,
3. wielkość zdjęcia do 2,5 MB,
4. zdjęcie powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem.

Osoba na zdjęciu powinna mieć:

1. Widoczną postać od czubka głowy do górnej części barków,
2. twarz skierowaną na wprost,
3. widoczny owal twarzy, oczy, brwi (twarz powinna stanowić 70 – 80% zdjęcia),
4. naturalny wyraz i kolor twarzy,
5. na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które utrudniają rozpoznanie.

Tło i oświetlenie zdjęcia:

1. Białe, oświetlone jednolicie, pozbawione cieni i elementów ozdobnych,

Zdjęcie należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie wiadomości proszę podać: e-legitymacja, imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

Dariusz Bossowski dyrektor szkoły