Zapraszamy na kurs przygotowujący do sprawdzianu kompetencji językowych
dla uczniów obecnych klas VIII SP:

• języka angielskiego dla kandydatów do oddziału międzynarodowego (realizującego program matury międzynarodowej),
  • języka angielskiego dla kandydatów do oddziału medycznego dwujęzycznego z językiem angielskim,
  • języka niemieckiego dla kandydatów do grup międzyoddziałowych Deutsches Sprachdiplom realizujących międzynarodowy program nauki języka niemieckiego kończący się egzaminem państwowym Republiki Federalnej Niemiec wg Wytycznych Wspólnej Europejskiej Ramy Referencyjnej – na poziomie C1.

Kurs rozpocznie się od marca tj. od 6.03.2023 r., planowanych jest 8 spotkań po 90 min, razem 16 godzin. Całkowity koszt udziału w kursie wynosi 200 zł.

Zajęcia kursowe z języka angielskiego odbywać się będą:

• grupa A – w poniedziałki w godz. 17:00 – 18:30,
  • grupa B – we wtorki w godz. 17:00 – 18:30,
  • grupa C – we czwartki w godz. 17:00 – 18:30,
  • grupa D – w soboty w godz. 11:00 – 12:30,
  • grupa E – w soboty w godz. 13:30 – 15:00.

Zajęcia kursowe z języka niemieckiego odbywać się będą w piątki 17:00-18:30.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o woli udziału w kursie wraz z następującymi danymi:

1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. Data urodzenia
  3. Adres mailowy
  4. Numer telefonu kontaktowego ucznia
  5. Numer telefonu kontaktowego rodzica/ opiekuna
  6. Zgłaszam udział w kursie z języka angielskiego lub języka niemieckiego
  7. Termin zajęć – proszę o zajęcia np. w poniedziałki lub we czwartki albo w soboty grupa E
  8. Nazwa i adres szkoły, do której uczęszcza kandydat

Po przyjęciu zgłoszenia i utworzeniu grupy wyślemy informację o organizacji zajęć.
Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca 2023 r.

Organizator kursu: Prywatna Szkoła Językowa

Serdecznie zapraszamy.