Nasz szkoła od wielu lat angażuje się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku wybraliśmy 3 rodziny z : Białegostoku, Sokółki, Tykocina. Wszystkie rodziny potrzebowały pomocy materialnej, a dzieci czekały na małe prezenty.

Nasi uczniowie spisali się na medal!

Przygotowali dla każdej z rodzin ponad 40 paczek. W nich było dużo ubrań, butów, mnóstwo żywności, środków czystości oraz pościel i ręczniki. Uczniowie kupili też 2 pralki, odkurzacz, garnki, gofrownicę i zestaw mebli kuchennych, a dzieci obdarowali klockami Lego, tabletem, zestawami PlayDo, piłką i plecakiem szkolnym.

„Za rok też będziemy brać udział w tej akcji, bo ludzi potrzebujących jest naprawdę dużo”– mówią uczniowie.

Dzięki takim jak: Joanna Makowska (2g), Michał Okruszko (4d), Miłosz Mancewicz (2c)- koordynatorzy Szlachetnej Paczki- i ich kolegom: Aleksandrowi Zieniewiczowi (7b),Łukaszowi Monieta (8b), Pauli Domalewskiej(1a), Maksymilianowi Charkiewiczowi (1c), Julii Domalewskiej (1c), Aleksandrze Makal (1c), Szymonowi Ptaszyńskiemu (1c), Weronice Romanowskiej (1c), Zofii Mosiej (1f), Poli Kurek (1g), Markowi Sewerynowi (1g), Milenie Brzozowskiej (1g), Antoniemu Sidorowiczowi (1g), Annie Chomczyk (2g) świat na pewno stał się lepszy!

Dziękujemy!

Alicja Kamińska, Aneta Danilczuk