Uczniowie klasy 2 G MYP stoją przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim dotychczasowym życiu: muszą wybrać przedmioty, których chcą się uczyć w przyszłym roku – ich pierwszym roku IB DP. To dlatego w piątek, 23 lutego, odbyło się Subject Cafe – seria spotkań z Koordynatorem Programu IB w naszej szkole, panią wicedyrektor Emilią Makarską oraz nauczycielami uczącymi w klasach IB, którzy opowiadali o swoich przedmiotach i odpowiadali na pytania uczniów. Była to również okazja, żeby porozmawiać z uczniami klasy 4G IB, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i rozwiewali wszelkie wątpliwości swoich młodszych kolegów i koleżanek.
            Drodzy uczniowie klasy 2G – teraz jest czas na mądrą i przemyślaną decyzję.
            Wybierzcie Waszą przyszłość.

Igor Karpiuk