II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Aktualności
  • Artykuły

Uroczysta gala XX Jubileuszowego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018

W XX Jubileuszowym Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018 nasze liceum uplasowało się na I miejscu w woj.podlaskim i na 29.miejscu w Polsce. To ogromny sukces Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

  10 stycznia 2018 r. w Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się gala wręczenia pamiątkowych dyplomów.

Na uroczystości naszą szkołę reprezentowali: Pan Dyrektor Dariusz Bossowski, nauczyciele -  p. Magda Łaszczuk, p. Elżbieta Kackieło, p. Robert Kowalczuk, laureaci i finaliści olimpiad - Patrycja Bilmin z kl. IIIe, Weronika Motkowska z kl. IIIa, Karol Jóźwik z kl. IIg, Wojciech Lach z kl.IIIh, Filip Sokołowski z kl. III h, Jacek Jakimiuk z kl. IIIa, Michał Gerasimiuk z kl. IIh , a także Sapieżanka i Sapieha  - Oliwia Hankowska z kl. IIa i Kacper Toczydłowski z kl. IIa.

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416