II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

I Międzyszkolny Konkurs Geograficzny dla uczniów gimnazjów pod hasłem "Barwy Ziemi"

W dniu 25.05.2017 gościliśmy w naszej szkole kilka trzyosobowych drużyn gimnazjalistów z Białegostoku i okolic na I Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym pod hasłem "Barwy Ziemi". Koordynatorem konkursu była p. Małgorzata Błoszyńska. Młodzież rywalizowała ze sobą w dwóch konkurencjach. Był to multimedialny quiz geograficzny złożony z 20 pytań i gra terenowa w obrębie posesji II LO. Uczniowie musieli zaktualizować ortofotomapę oraz dokonać w terenie obserwacji, pomiarów i obliczeń.
W gronie laureatów znalazły się uczennice PG 32: Antonina Dźwigaj i Urszula Bogusława Radziszewska z klasy IIa oraz Patrycja Żadziłko z PG nr 17.
Gratulujemy sukcesów, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do startu w kolejnych edycjach.
 
Małgorzata Błoszyńska
 

Kontakt

85 65 11 416