II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

25 kwietnia 2018 r. w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbył się I Konkurs Poezji Śpiewanej. W konkursie wzięło udział ponad 20 osób. Jak informują organizatorzy, wszyscy uczestnicy wykazali się ponadprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi i muzycznymi. Jury przyznało 3 nagrody i jedno wyróżnienie.
II miejsce zajęła uczennica naszego liceum - Zofia Geresz z kl. I E.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kontakt

85 65 11 416