10 kwietnia 2024 r., w VII LO w Białymstoku odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana”.  Jury w składzie: p. Ryszard Dolińskim (przewodniczący; Białostocki Teatr Lalek), p. Katarzyna Siergiej (Teatr Dramatyczny w Białymstoku) i p. Grażyna Kozłowska (Białostocki Teatr Lalek) doceniło naszego ucznia, Marcela Nytko z kl. III B. Marcel za recytację utworu Jacka Kaczmarskiego pt. „Mułoskoczek” uzyskał II miejsce.

12 kwietnia Marcel zaprezentował z kolei swój talent wokalny w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Zaśpiewał piosenkę z repertuaru Wojciecha Młynarskiego „Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę" i tym razem też został doceniony  – zdobył tytuł laureata.

Gratulujemy!!!

Ewa Muszkatel