II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Olimpiada Franciszkańska

Olimpiada Franciszkańska Wiedzy o Św. Maksymilianie Marii Kolbe skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Składa się ona z trzech etapów: szkolnego, diecezjalnego i ogólnopolskiego. Wszelkie informacje dotyczące olimpiady można znależć na stronie internetowej pod hasłem Olimpiada Franciszkańska. Osoby zainteresowane udziałem w Olimpiadzie prosimy o zgłaszanie się do swoich katechetów.

Koordynatorem Olimpiady jest siostra Brygida Danuta Karwowska.

Kontakt

85 65 11 416